Warsztat Samochodowy

Sanok - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Dział Transportu

Na rynku transportowym jesteśmy od 2014 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od transportu regionalnego towarów. W kolejnych latach stopniowo rozszerzaliśmy swoją ofertę aby w dniu dzisiejszym zaoferować Państwu szeroką gamę usług.

Międzynarodowy transport towarów

Jesteśmy partnerem spedycji Flash Europe oraz Nord-Sud od lat wykonując dla nich transport ekspresowy w segmencie automotive. Nasza oferta transportu międzynarodowego skierowana jest także do klientów indywidualnych i firm.

Wykonujemy transporty dla takich marek jak:

  • abra
  • bricomarche
  • flash
  • komfort
  • neonet
  • pss

Przewóz osób

Bella transport to nie tylko transport towarów, ale także licencjonowany przewóz osób. Oferujemy państwu przewóz luksusowym 8 osobowym busem, którym bezpiecznie i na czas przewieziemy Pastwa do celu. Oferujemy przewóz na terenie całej Europy. Organizujemy wyjazdy na wycieczki, koncerty czy imprezy sportowe, a także imprezy okolicznościowe i rodzinne, a przede wszystkim pomagamy zorganizować przejazd na śluby i wesela. Z naszych usług bardzo często korzystają firmy wyjeżdżające na targi, szkolenia, wystawy, konferencje itp.

Transport regionalny, przeprowadzki

Jako firma transportowa działamy prężnie na naszym lokalnym rynku wykonując transport na terenie Sanoka i okolic, jak i całego kraju. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki, likwidacje mebli. W naszej flocie znajdziecie Państwo samochody dopasowane do każdych potrzeb. Posiadamy samochody typu furgon, kontener, firanka, zabudowa otwarta i samochód z windą hydrauliczną. Na rynku lokalnym współpracujemy z wieloma firmami codziennie wykonując dla nich usługi transportowe.


KONTAKT
Bella transport: Tomasz Wojnarowski
Tel: 796 061 762

Bella transport